wizualizacja główna

ARCHITEKT WNĘTRZ

Home staging

Home staging ma na celu przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pozwala on skutecznie wyróżnić dany lokal wśród gąszczu ofert, dzięki czemu przyciąga uwagę większej ilości osób zainteresowanych zakupem/wynajmem. Decydując się na usługę Home stagingu znacząco zwiększasz swoje szanse na szybką sprzedaż/wynajem nieruchomości w korzystnej cenie.

KONSULTACJA PODSTAWOWA
  • spotkanie w lokalu przeznaczonym do sprzedaży/wynajęcia
  • opracowanie raportu: opis ogólnej koncepcji poprawy wartości mieszkania wraz z listą prac do wykonania
KONSULTACJA KOMPLEKSOWA
  • spotkanie w lokalu przeznaczonym do sprzedaży/wynajęcia
  • opracowanie raportu: opis ogólnej koncepcji poprawy wartości mieszkania wraz z listą prac do wykonania
  • wykonanie rzutu funkcjonalnego nieruchomości 2D
  • sporządzenie opisu materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz niezbędnych do przeprowadzenia zmian
  • wykonanie zdjęć nieruchomości
KONSULTACJA INTERNETOWA
  • opracowanie raportu ogólnej koncepcji poprawy wartości mieszkania wraz z listą prac do wykonania na podstawie nadesłanych zdjęć nieruchomości

Usługi home stagingu nie należy mylić z projektem architektury wnętrz, więc jeśli planujesz generalny remont zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektowania.

Home staging to rodzaj konsultacji, dzięki której właściciel nieruchomości otrzymuje wskazówki w jaki sposób uatrakcyjnić swoją ofertę. Przy tej usłudze architekt przekazuje porady dotyczące m.in.:
- kolorystyki wnętrza,
- układu funkcjonalnego,
- doboru wyposażenia,
- dekoracji,
- oświetlenia.

Niejednokrotnie oprócz zastosowania powyższych wskazówek nieruchomości wymagają także gruntownego sprzątania oraz pozbycia się nadmiaru elementów. Tak przygotowaną przestrzeń należy odpowiednio sfotografować, aby oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Pomocnym elementem przy sprzedaży jest również rzut 2D nieruchomości z proponowanym układem funkcjonalnym, aby kupujący łatwiej dostrzegł jej potencjał i możliwości aranżacyjne. Zastosowanie niezbędnych w danym wnętrzu wskazówek sprawi, że nieruchomość będzie się wyróżniać w gąszczu ofert.